صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: اخبار X Factor UK | اوّلین اجرای شروین اضافه شد!

موضوع ها
    211
    سپاس
    18,386

14,732سپاس شده در 2,742 پست

مدال های من

پیش فرض اخبار X Factor UK | اوّلین اجرای شروین اضافه شد!

پیش تولید دهمین فصل از XF UK شروع شده و در این تاپیک سعی داریم تا اخبار کوتاه و حواشی این فصل رو پوشش بدیم!!

با ما همراه باشید!!

ویرایش توسط ™K1 : 04-07-2013 در ساعت 06:58 PM

2. 9 کاربر از پست مفید ™K1 تشکر کرده اند .

3. --

موضوع ها
    170
    سپاس
    11,964

13,741سپاس شده در 2,157 پست

مدال های من

پیش فرض پاسخ : ☒ The X Factor UK | اخبار و حواشی فصل 10

بالاخره سرم خلوت شد

اخبار این فصل زیاد بوده؛ به صورت خلاصه و تیتروار برتون میذارم که اذیت نشین...

1- آیدیشن 10 روز پیش در ExCel Centre واقع در لندن شروع شد. ملت ریختن مثل مور و ملخ

2- "گری بارلو" داور فصل قبل و خواننده معروف انگلیسی هم برگشتِ خودش رو منوط به ایجاد تغییراتی در روال مسابقات اعلام کرده؛ گری خیلی روشن بهشون گفته که برنمیگرده مگر اینکه اشتباهات سال گذشته تصحیح بشه و یه چیز درجه یک برای بیننده ها ارائه بشه. اون گفته که نمیخواد شوخی و مسخره بازی های بی جا در برنامه جایی داشته باشه و باید جایی باشه برای خواننده هایی که میخوان توی این کار جدی باشن.
    و همچنین خواسته قبل از امضای قرارداد بهش بگن که بقیه اعضای داوری چه افرادی هستن. به این میگن داور :‌)

3- مجری باسابقه و حرفه ایِ برنامه "درمت اولری" هم برای فصل جدید هستش ولی از طرف دیگه "اولی مارس" از اکسترا فکتور رفت بیچاره کارولین

4- "درمت" همچنین گفته که از انتخاب داورا 'هیچی' نمیدونه!

5- تهیه کننده ها مقداری از footage های یکی از فیلمبرداری های آیدیشن (البته صحنه های بیرونی سالن) رو توی رودخونه Thames از دست دادن! ظاهراً میخواستن با استفاده از تکنولوژی جدید فیلمبرداری کنن که دوربین افتاده تو آب و اتفاقاً قسمت های مهمی از فیلمبرداری اون روز به فنار رفته!

6- لویی والش هنوز قرار داد رو امضا نکرده... نیکول هم همینطور و البته دو دل هم هست و پول زیادی هم از تهیه کنند ها خواسته ولی احتمال بازگشت خودش و گری بارلو بالاست.

7- اخباری از علاقه تهیه کننده ها به حضور نوئل گلِگِر در پنل شنیده شد که بعداً سایمون اعلام کرد که نمیاد...

8- همچنین سایمون کاول بالاخره اقرار کرد که تلیسا از جمع داوری کنار گذاشته شده! کیوان

9- 3 روز پیش آیدیشن شهر بیرمنگام شروع شد.

10- نمیدونم ویس UK میبینین یا نه ولی یه بنده خدایی اومد به اسم لموئل نایت که اجرای خیلی خوبی داشت و با جسی هم دوئت دادن. این بنده خدا تو آیدیشن X Factor ردش کرده بودن و گفته از این اتفاق خوشحاله!

توی پست بعدی چند خطی به صورت کوتاه راجع به تغییراتی که قرار هست داده بشه مینویسم؛ تغییراتی که خود سایمون کاول اخیراً در مصاحبه ای اونها رو حاصل پایین رفتنِ ریت برنامه دونسته و هرچند این تغییرات رو یه ریسک دونسته که باید دید جواب میده یا نه...
    در این پست 1 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.
    ویرایش توسط Vertigo : 04-16-2013 در ساعت 04:52 PM

5. 7 کاربر از پست مفید Vertigo تشکر کرده اند .

6. --

موضوع ها
    170
    سپاس
    11,964

مدال های من

اوّلین مصاحبه با داوران این فصل امروز صبح منتشر شد. شرمنده حالِ توضیح نوشتن ندارم حتماً ببینین...

8. 6 کاربر از پست مفید Vertigo تشکر کرده اند .

9. --

موضوع ها
    1
    سپاس
    2,242

959سپاس شده در 179 پست

مدال های من

هنرمندی ایرانی به نام Shervin در این سری از مسابقات X Factor انگلیس شرکت کرده و من از اونجا که زیاد نمیشناسمشون عکس و متنی که توی صفحه فیسبوکش گذاشته اینجا نقل قول میکنم:

996558_598491110195084_362046088_n.jpg

زنده باد ایراااان ٬مرحله دوم مسابقات***XFACTOR*** درانگلستان رو با موفقیت پشت سر گذاشتم٬و از بین ۵ هزارشرکت کننده انگلیسی زبان باقیمانده جزء ۲هزار نفر اول قرارگرفتم٬مرسی از کامنتای با احساستون٬برام دعا کنید تا مراحل بعد ... لطفا برای ساپورت به اشتراک بذارین تا همه ایرانیان نازنین مطلع بشن...SHARE IT PLZ
    www.facebook.com/shervinofficial

11. 6 کاربر از پست مفید American Idol تشکر کرده اند .

12. --

موضوع ها
    170
    سپاس
    11,964

مدال های من

ایشالله که موفق باشه... آهنگ آخریش (همصدا) رو ازش گوش کردم. نه قدرت صدایی داره و نه کنترل خوبی روش. لیریک هم که...
    البته شاید توی انگیلسی خوندن، حرفی واسه گفتن داشته باشه

14. 3 کاربر از پست مفید Vertigo تشکر کرده اند .

15. --

موضوع ها
    211
    سپاس
    18,386

مدال های من

چند تا آهنگ ازش شنیدم سبکش یه جوری بود از 5 دقیقه آهنگ 4 دقیقه چهچهه میزد اون 1 دقیقه هم موزیکه دیگه
    به هر حال امیدواریم موفق شه و حداقل اونقدری جلو بره که یه بار تو برنامه ببینیمش

17. 4 کاربر از پست مفید ™K1 تشکر کرده اند .

18. --

موضوع ها
    170
    سپاس
    11,964

مدال های من

کیوان ظاهراً دو مرحله رو رد کرده و جزو 2000 نفر هم شده؛ ایشالله بالاتر بره...
    --------------------------------------------------------------------

آلبوم استدیویی جامین داگلاس هم بالاخره به بازار اومد. آلبوم love never fails که چون هنوز گوش ندادم نمیتونم چیزی بگم ولی آهنگ تیتانیوم که قبلاً به صورت سینگل و بعد موزیک ویدیو بیرون اومد، متوسط به بالا بود.

دانلود

-------------------------------------------------------------------

یه mash up درجه یک هم از موزیک ویدیوهای قهرمان های ایکس فکتور درست شده که نتیجه کار یه چیزی در حدّ "فوق العاده" شده!

دانلود

20. 3 کاربر از پست مفید Vertigo تشکر کرده اند .

21. --

موضوع ها
    170
    سپاس
    11,964

مدال های من

یه مرور کوچیکی بر مهمترین خبرهایی که بیرون اومده؛ البته خبرهای دیگه ای هم بود ولی بضاعتمون اینقدره

امسال دوتا از شرکت کننده های معروف فصل قبل برگشتن! اگه میخواین اسمشون رو بدونین، تگ زیر را باز بفرمایید امیدوارم امسال پیشرفت خیلی بیشتری داشته باشن!

Joseph Whelan

Amy Mottram

__________________________________________________ _________________________________

امسال اگه یادتون باشه، داورا یه پیام ویدیویی منتشر کردن و خواستن که "گروه های بیشتری" بیان و ثبت نام کنن!

حالا ظاهراً یه گروه هست به اسم OAP که یه عضو 94 ساله داره و به مرحله بوت کمپ راه پیدا کرده؛ حالا نگرانی ای که من از این اتفاق احساس میکنم دو چیزه: 1- دوباره خاله زنک بازی مثل ماجرای رایلن 2- به دلیل نبود گروه میخوان هر جور شده یکی رو جا بدن!

__________________________________________________ _________________________________

به افتخار امیر @Amir.m

راستی گری دیگه سال دیگه واقعاً نیستش؛ ماجرای اجراهای گروه take that و ساخت آلبوم؛ این اتفاق هم قطعیه... و گفتن که احتمال اومدن سایمون زیاد میشه ولی از من میشنوین بدونین اینم امید واهیه!

کیوان کسی که باید به افتخارت عکسش رو بذارم نیستش

"درموت اُلری" مجری برنامه در اظهار نظری گفته که خواننده های voice uk به اندازه کافی فان نیستن

شارون هم ظاهراً با یکی از شرکت کنندگان درگیر شده بوده و پلیس هشدارکی بهش داده و یه جا دیگه هم گفته که چهارسالی هست که x factor نگاه نمیکنه!

23. 5 کاربر از پست مفید Vertigo تشکر کرده اند .

24. --

موضوع ها
    170
    سپاس
    11,964

مدال های من

پیش فرض پاسخ : اخبار X Factor UK | حضور موفق شرکت کنندۀ ایرانی در مسابقات!

جالب شد

شروین، شرکت کنندۀ ایرانی که توی این دوره از مسابقات شرکت کرده، مرحله room audition رو هم پشت سر گذاشت و جزو 160 نفر برتر قرار گرفت!

نمیدونم تو پست های قبل اشاره شد یا نه ولی در این دوره، یه مرحله جدید رو هم اضافه کردن به اسم room audition که یه مرحله قبل از audition اصلی است و در این مرحله شرکت کننده ها جلوی چند داور اصلی مسابقه یه تست اوّلیه میدن و اگه تأیید بشن، میرن روی سن و اجرای اوّلیه در سالن.

خب شروین این مرحله رو رد کرده و گفته مورد استقبال داورا هم قرار گرفته... پس از قرار معلوم اون رو توی تی.وی هم می‌بینیم

این آدرس فیسبوکش هست؛ میتونین لایک کنین و ازش حمایت کنین؛ یه عکس هم با درموت اُلری انداخته

https://www.facebook.com/ShervinOfficial

26. 6 کاربر از پست مفید Vertigo تشکر کرده اند .

27. --

موضوع ها
    211
    سپاس
    18,386

مدال های من

پیش فرض پاسخ : اخبار X Factor UK | حضور موفق شرکت کنندۀ ایرانی در مسابقات!

خب شروین فایل صوتی یه تیکه از اجراش جلو داورا رو تو پیجش گذاشته که میتونید از اینجا گوش کنید:
    https://soundcloud.com/user350221605...ou-rasie-me-up

نوشته نیکول خیلی تحت تاثیر قرار گرفته

منم اصلا و ابدا فکر نمیکردم اینجوری بخونه ، یعنی هیچ شباهتی به اون اجراهای فارسیش با اون همه تحریر نداره انگار یه آدم دیگه اینو خونده
    از چیزی که انتظار داشتم خیلی بهتر بود ، نمیدونم چند سالشه و تو کدوم دسته قرار میگیره ولی اگه تو دسته ی بالای 28 سال قرار بگیره شانس خوبی برای رسیدن به اجراهای زنده داره!!

29. 8 کاربر از پست مفید ™K1 تشکر کرده اند .

30. --

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

موضوع های مشابه

1. پاسخ ها: 197
    آخرين نوشته: 07-02-2014, 04:58 PM
  2. پاسخ ها: 23
    آخرين نوشته: 03-29-2014, 10:20 PM
  3. ارائه 293 تیم زیرنویس | اجرای Louis C.K.: Live at the Beacon Theater
    توسط Batlaghi در انجمن ارائه‌های تیم زیرنویس فیلم
    پاسخ ها: 3
    آخرين نوشته: 03-06-2014, 01:45 PM
  4. فیلم The Wolf Of Wall Street |انتشار تریلر دوم...
    توسط Jane man در انجمن سینمای جهان
    پاسخ ها: 22
    آخرين نوشته: 12-03-2013, 10:06 AM
  5. پاسخ ها: 25
    آخرين نوشته: 10-26-2013, 08:14 PM

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)